Çorap Kombinlenmesi Nasıl Olmalıdır?

Çorap Kombinlenmesi Nasıl Olmalıdır?

Çoraplar artık karakterimizi, bakış açımızı ve tarzımızı yansıtıyor. Bu yüzden artık bir ihtiyaçtan ziyade bir aksesuara dönüşen çoraplar son dönem trendleri arasında yer alıyor.

Çorap seçiminiz ile kıyafetlerinizin tüm havası değişebilir, kombinlerinizde şıklığa ve özgün görüntüye kavuşabilirsiniz.

Uzun çoraplar kombinleriniz için önemlidir ve uzun çorap tercih ederseniz kıyafetinizle renk uyumu sağlaması çok önemlidir. Dinamik ve enerjik bir görünüm için cıvıl cıvıl rengarenk eğlenceli çorap kombinlerini tercih edebilirsiniz. Eğer çorabınız star parçanız olacaksa baskılı ve opak renkli çoraplar kombininizi daha şık gösterecektir. Şort ve minş etek kolmbinlerinizde diz üstü bir renkli çorap ile dikkati çoraplarınıza çekebilirsiniz.

Kıyafete göre çorap seçimleri nasıl olabilir?

Çorabın dokusu, rengi deseni ve uzunluğu kıyafetinize yakışacağını ve şık duracağını belirleyen önemli etkenlerdir.

Desenli Çorap Kombinleri

Desenli çorap tercih ederken kıyafetlerinizin üzerinde çorabınızın deseni ile yarışacak bir başka desen olmamalıdır. Çorabınızda bir baskı varsa kıyafetinizi daha düz, sade etek, basic tişörtler ve düz tek renk ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Çorap Kombini Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gri çoraplar giyinirken resmi ya da üniformalı gibi görünmek istemiyorsanız seçtiğiniz kıyafet kumaşının ağır olmamasına özen göstermelisiniz.

Eğer renkli opak çorap kombinleri yapacaksanız kıyafetinizin renkleri çoraplarınızın önüne geçecek kadar canlı olmamalıdır.

Diz üstü çorap kombinleri yaparken çoraplarınızı desenli tercih etmemelisiniz aksi takdirde bacaklarınızı kalın gösterebilir.

Kahverengi çorapları kombinlerken sıkıcı bir görünüm elde etmek istemiyorsanız aksesuar renginizi altın rengi tercih edebilir ya da çanta ile kombininizi destekleyebilirsiniz.

Siyah rengi ince veya opak çorap giyineceğiniz zaman görünümünüzün tamamının da siyah olmasına dikkat ederseniz bu sizi daha şık ve sofistike gösterebilir.

One thought on “Çorap Kombinlenmesi Nasıl Olmalıdır?”

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Add a Comment

Your email address will not be published.